ARGE Merkezi Kurulum Danışmanlığı

ARGE Merkezi Kurulum Danışmanlığı

ARGE ve Tasarım Merkezlerinin kurulması ve kurulu merkezlerde yapması gereken raporlamaların nasıl yapılacağı ve bunun için firmada oluşturulması gereken sistem hakkındaki danışmanlık hizmetidir. Raporlamaların zamanında yapılmaması ekonomik kayıplara yol açtığı gibi cezai uygulamalara maruz kalınmasına da sebep olmaktadır.

ARGE merkezlerinde yürütülen projeler ve proje dışı faaliyetlerin nasıl raporlanacağı, bu raporlamalarda nelere dikkat edileceği, bu işlemleri doğru gerçekleştirebilmek için nasıl bir takip programı satın alınmalı ya da oluşturulmalı konularında ARGE ekibinin yetiştirilmesi gerekmektedir.

Yıl boyunca yapılan faaliyetlerin raporlanması sonucunda denetim hazırlıkları, denetim sırasında yapılması gerekenler, bakanlık toplantıları, yıl içerisinde katılınması gerekli faaliyetlerde bu kapsam da ele alınacaktır.

Bana Ulaşın

Prototip parça ve araç üretimi, mockup üretimi, kompozit parça ve araç üretimi, 3 boyutlu yazıcılar, az sayıda saç parça üretim yöntemleri, silikon kalıplama, araştırma projelerinin hazırlanması ve yürütülmesi, fikri haklar yönetimi, ARGE merkezi faaliyetleri ve ARGE çalışanlarının gelişimi konularındaki her türlü soru ve ihtiyacınızı benimle paylaşabilirsiniz.

 
  • Bursel Sitesi Yüzüncüyıl Mahallesi, Necip Hablemitoğlu Cd., 16120 Nilüfer/Bursa
  • 0 (532) 373 53 11